Právě připojeni - hostů: 328

O klubu PDF Tisk Email

klub_5klub_4klub_8

Na začátku roku 2004 prodělal původně Heppnarův hostinec a posléze Disco Slady, rozsáhlou rekonstrukci, jejímž výsledkem je moderní stylový hudební klub - MUSIC CLUB SLADY.

Architektura interiéru umožňuje široké využití pro různé společenské akce od tanečních party, přes hudební a koncertní produkce, módní show až po drobné divadelní performance apod.

Základem provozu klubu jsou tato střediska:

Longer Bar - osmimetrový oboustranný cihlový bar v přízemí s pohodlným dřevěným boxovým posezením pro větší společnost.

Go-Go Bar - perla klubu - velká galerie s příjemným barem vybaveným malým tanečním pódiem pro Go-Go a topless tanečnice. Můžete si vychutnat svůj oblíbený drink již několik desítek centimetrů od vlnící se krásky. Různé typy dřevěných boxů s výhledem na taneční parket.
Café Separé - není nová značka kávy na kroměřížském trhu, ale alternativní prostor v Music Clubu Slady. Přestavbou "staré restaurace" později Nonstop herny, vznikl "malý klubík" určený k živým produkcím menších kapel, tanečním akcím jiného žánru než se hrají na hlavním pódiu. Oldies Party "starých DJských legend", nabroušené Rock Party i živý rock.
Heppnar Pub - naprosto odlišná část klubu - chillout. Mimo přímou hudební produkci, cocktailový bar a pizzeria zároveň. V létě, nepřekonatelné posezení na terase se slunečníky... Název je vzpomínkou na prapůvodního majitele p. Heppnara.
Herna Bar -
otevřené patro nad DJem a tanečním parketem. Výherní automaty různých druhů, stolní fotbálky. Posezení ve dřevěných boxech.

Sortiment
Pestrá paleta alko i nealko nápojů předních tuzemských i světových značek. T
očené pivo Starobrno 11°, láhvová piva Krušovice Mušketýr, Heineken, Corona. Kvalitní káva Lavazza a čaje Eilles, energetické nápoje pro každého a spousta dalších zajímavých drinků a pochutin. Vše za velmi příjemné ceny!

Taneční parket
9 x 6m, zvýšený o 80cm, použitelný i jako pódium pro koncerty a další show, netypický tvar se zapuštěnou kabinou diskžokeje s vestavěným sound systemem. Inteligentní showtechnika vytváří tu správnou atmosféru.

klub_10klub_11klub_13

YouTube-logo

hankook-logo-bile

green-for-life-logo-bile

logo-kls-3

mocdobre-logo-text

moje-kosmetika.cz

dmack-shop.cz

harmonie-natur-cz-logo-bile-1

Založeno na Joomla!. Designed by: Phenomenon WP Template  Valid XHTML and CSS.